Čierny Humor 2.0 – III. Časť

V noci zo 17.8.2018 na 18.8.2018 sme nasadili novú verziu webových stránok ciernyhumor.sk. Postupne Vám predstavíme všetky nové funkcionality, ktoré sme si pre Vás pripravili!


0
Share via

V noci zo 17.8.2018 na 18.8.2018 sme nasadili novú verziu webových stránok ciernyhumor.sk. Postupne Vám predstavíme všetky nové funkcionality, ktoré sme si pre Vás pripravili!

Čierny Humor 2.0 - III. Časť

Novinky na webe

Prebehol už nejaký odkedy sme Vás začali informovať o prvých nových funkcionalitách našeho nového webu s názvom Čierny Humor 2.0. Ak ste na našom webe nový a ešte nepoznáte ani funkcionality, ktoré sme už predstavili, odporúčame prečítať prvý a druhý článok. A potom Vám už nič nebude chýbať k tomu, aby ste si mohli prečítať a tretej sade funkcionalít.

Tri týždňe

Náš vynovený web je spustený už tri týždňe.  Tmavéčierne a temné príspevky ste už začali používať ako skutočný majstri! Viacero príspevkov už získavá Vaše úžasné rakcie a hodnotenia, za ktoré sme veľmi vďačný. Ide Vám to výborne, len tak ďalej! Už vyše 20 nových čertov zbiera uhlíky. A čo lepšie, viacerí z nich už objavili nové funkcionality, ktoré sa Vám ešte len chystáme predstaviť v tomto článku! Tak dosť bolo chodenia okolo horúcej kaše, ide sa na to!

Komentáre

Vytvorením vlastného používateľského profilu získavate prístup k funkciám navyše. Na našom webe veríme v slobodu vyjadrovania. Odjakživa bolo možné naše príspevky komentovať pomocou facebook komentárov. Vytvorením vlastného profilu získavaš prístup k našim vlastným komentárom. Na rozdiel od tých facebook-ých za ne dostávaš uhlíky a jedinečné ocenenia!

Čierny Humor 2.0 - Komentáre

Softvér, ktorý používame na tomto webe mal túto možnosť už v minulosti. Pretože sme však nemali otvorenú registráciu mali sme to až doteraz vypnuté. Na všetkých nových príspevkoch sú už komentáre povolené. Pre „historické“ príspevky budeme túto možnosť postupne zapínať.

Príspevky

Máš príspevok, ktorý by si chcel publikovať? U nás máš na to priestor! Príspevok musí samozrejme prejsť kontrolou kvality naších moderátorov. Za schválené príspevky opäť dostávate uhlíky. V budúcnosti by sme chceli toto schvaľovanie vypustiť a spoľahnúť na silu hodnotenia príspevkou. Za negatívne hodnotenie uhlíky strácate! Publikovať je skutočne jednoduché! Stačí kliknúť na tlačidlo pridať, vybrať si formát a postupovať podľa sprievodcu! Príspevok, môže dokonca uložiť ako koncept, a pokračovať v ňom neskôr!

Čierny Humor 2.0 - Pridať príspevok
Čierny Humor 2.0 - Príspevky

Meme generátor

Jeden zo zaujímavých formátov príspevku je Meme. Na rozdiel od štandardného obrázku máš pripravené prostredie, v ktorom vytvoríš klasické meme. Stačí si vybrať zo šablón alebo nahrať vlastný podklad a môžeš pridať dva texty. Sadu šablón ktorú pre Vás poskytujeme budeme postupne dopĺňať. 

Čierny Humor 2.0 - Meme generátor

Priatelia

Ako čert si môžeš pridávať priateľov. Tak ich budeš mať vždy po ruke, a budeš vedieť jednoducho sledovať ich príspevky. Priateľstvo ti však musia potvrdiť. Priateľa si pridáš stlačením tlačidla v jeho profile. Za nadväzovanie priateľstiev tiež získavaš uhlíky a unikátne ocenenia.

Čierny Humor 2.0 - Priatelia a správy

Súkromné správy

Spoznal si niekoho ako čerta? Chceš s ním prehodiť zopár slov? Vyjadriť obdiv nad príspevkom? Máš možnosť! Stačí napísať súkromnú správu. Rovnako aj tebe môže iný čert napísať správu. 

Ďalšie zmeny

Funkcionalita, ktorú sme Vám predstavili v prvých troch článkoch nie je končený stav nášho webu. Berte to skôr ako prvú fázu rozvoja. Náš starý web bol aký bol a rozhodli sme sa ho nahradiť. Náš pocit je ten, že je to omnoho lepšie ako to bolo. Samozrejme nič nie je dokonalé. V rukávoch a na papieroch máme skrytých ešte veľa funkcií, ktoré by sme Vám postupne chceli priniesť. No teraz je dôležité aby sme dostali spätnú väzbu od Vás. Budeme radi ak budeme môcť (nielen) na web priniesť funkcie, aké by ste chceli. Pamätajte – robíme to hlavne pre Vás!

Aktuálne sa venujeme zavedením väčšieho poriadku do našich prśipevkov. Vytvárame nové kategórie, presúvame do nich príspevky. Povoľujeme komentáre a mnoho dalšej mravenčej práce. A samozrejme pre Vás nadaľej publikujeme nový obsah.

 Už ste si vyskúšali naše nové funkcie? Máte názory a pripomienky? Vylepšenia? Niečo nefunguje? Budeme radi ak nám zanecháte komentár, alebo pošlete správu.


Like it? Share with your friends!

0
Share via

What's Your Reaction?

LOL LOL
0
LOL
ROFL ROFL
0
ROFL
SUPER SUPER
1
SUPER
WTF WTF
0
WTF
HNUS HNUS
0
HNUS
Distro

Pekelná stráž

Zrodený z pekelných ohňov. Jeho misia je baviť ľudí, jeho príspevky sú mocné!

0 Comments

Facebook komentáre