Čierny humor 2.0 – II. Časť

V noci zo 17.8.2018 na 18.8.2018 sme nasadili novú verziu webových stránok ciernyhumor.sk. Postupne Vám predstavíme všetky nové funkcionality, ktoré sme si pre Vás pripravili!


1
Share via
1 point

V noci zo 17.8.2018 na 18.8.2018 sme nasadili novú verziu webových stránok ciernyhumor.sk. Postupne Vám predstavíme všetky nové funkcionality, ktoré sme si pre Vás pripravili!

Novinky na webe

Už minulý týžden sme Vás informovali o tom, že sme spustili novú verziu nášho webu, Čierny Humor 2.0! Po tom, ako sme sa stiahli hlavnou tvorbou z facebook-u sme začali hľadať spôsob, ako náš web vylepšiť.  Ak ste náhodou nezaregistrovali náš predchádzajúci článok, odporúčame aby si ho prečítali skôr než sa pustíte do ďalších noviniek

Prvý týždeň

Prvý týžden prevádzky nového webu prešiel ako voda. Videli sme, že ste si postupne začali skúšať nové funkcie. Zobrazovaním príspevkov ste určili prvé tmavé a čierne príspevky. Začali ste dávať prśpevkom reakcie, aj hodnotenie! Ide Vám to výborne, len tak ďalej!

Používateľské profily

Predstavme si ďalšiu sadu funkcií. Tentokrát sa zameriame na používateľské profily. Áno je to tak! Už sa aj vy môžete stať čertom!

Prihlásiť sa môžete kliknutím na ikonu panáčika v pravom hornom rohu. Alebo ak urobíte čokoľvek, čo môže robiť iba registrovaný používateľ, systém Vás automaticky vyzve k prihláseniu.

Ak účet nemáte, môžete sa jednoducho zaregistrovať. Tiež môžete využiť možnosť registrácie cez google. Neskôr možno pribudne aj registrácia cez facebook.

Niektorí z Vás, ktorí si už túto funkcionalitu skúšali nás informovali o tom, že prihlásenie cez Goole občas nefunguje a skončí chybou. Problém riešime, zatiaľ sa dá obísť tak, že skúsite ešte raz.

Uhlíky

Ešte predtým, než si povieme čo môžete so svojím profilom robiť, si povedzme o uhlíkoch. Zjednodušene povedané, uhlíky merajú Vašu popularitu a aktivitu na našom webe. Uhlíky získavate za všetko, čo na našom webe robíte. Prezeranie si obsahu, pridávanie vlastných príspevkov či komentáre – to všetko sa započítava do Vášho hodnotenia. Naopak, ak niekto ohodnotí Vaše príspevky záporne tak uhlíky strácate. 

Ocenenia

Ocenenia sú odmeny za dosiahnute úspechov. Získaním ocenenia vždy získate nejaké uhlíky navyše. Niektoré z nich sú jednorazové. Napríklad „Príchod do pekla“, ktoré získate veľmi jednoducho – registráciou. Iné sú zložitejšie a majú (zatiaľ) 3 úrovne.

Level 1 – Získate pomerne jednoducho, stačí aby ste si vyskúšali príslušnú funkcionalitu

Level 2 – Je už náročnejší a vyžaduje od Vás aby ste zvládli jej používanie.

Level 3 – Získajú len skutoční majstri!

Ranky

Okrem toho, že získavate uhlíky, ich počet určuje Váš rank. Peklo máme nastavené tak, že po registrácii sa staneš Návštevník pekla. Tvoje najbližšie kroky určia, či začneš v hierarchii pekla rásť, alebo spadneš a staneš sa otrok. Máš to v rukách iba Ty sám! Dokáže sa stať Alfa čert?

Prvé ranky idú samozrejme rýchlo. No získanie každého dalšieho ranku je zložitejšie. Ak klesneš pod potrebnú úroveň, tak môžeš rank dokonca aj stratiť.

Profil

Svoj profil, môžeš samozrejme editovať. Môžeš si zmeniť prezývku, nahrať fotku či pridať vlastný popis!  

Ďalšie zmeny

Samozrejme to ani zďaľeka nie je všetko, čo môžete s vlastným profilom robiť. Pretože Vás však nechceme naraz zahltiť obrovským množstvom informácii, ďalšie funkcie si predstavíme inokedy. Už ste si vyskúšali naše nové funkcie? Máte názory a pripomienky? Niečo nefunguje? Budeme radi ak nám zanecháte komentár, alebo pošlete správu.


Like it? Share with your friends!

1
Share via
1 point

What's Your Reaction?

LOL LOL
1
LOL
ROFL ROFL
0
ROFL
SUPER SUPER
0
SUPER
WTF WTF
0
WTF
HNUS HNUS
0
HNUS
Distro

Pekelná stráž

Zrodený z pekelných ohňov. Jeho misia je baviť ľudí, jeho príspevky sú mocné!

2 Comments

Facebook komentáre