Čierny humor 2.0 – I. Časť

V noci zo 17.8.2018 na 18.8.2018 sme nasadili novú verziu webových stránok ciernyhumor.sk. Postupne Vám predstavíme všetky nové funkcionality, ktoré sme si pre Vás pripravili!


3
Share via
3 points

V noci zo 17.8.2018 na 18.8.2018 sme nasadili novú verziu webových stránok Čierny Humor 2.0. Postupne Vám predstavíme všetky nové funkcionality, ktoré sme si pre Vás pripravili!

Čierny Humor 2.0 - I. Časť


Novinky na webe – Čierny humor 2.0

Po tom, ako sme sa stiahli hlavnou tvorbou z facebook-u sme začali hľadať spôsob, ako náš web vylepšiť. Náš starý web bol daný dokopy pomerne rýchlo. Vznikol totiž v čase keď sa venovali hlavne facebook-u a preto bol skôr ako doplnok. Pretože sa však stal našou hlavnou platformou prišiel čas sa mu vážnejšie venovať. Pretože sú zmeny výrazne, nazvali sme ho Čierny Humor 2.0!

Kompletný redizajn

Pretože chceme, aby ste na našom webe radi trávili svoj čas, naším cieľom bolo pre Vás vytvoriť prostredie v ktorom sa budete ľahko orientovať. Veľkou zmenou prešli zoznamy príspevkov. Tie sa po novom zobrazujú menšie a zobrazujú viac obsahu, aby ste si mohli rýchlejšie vybrať to, čo vás zaujme. Keď prídete na koniec zoznamu, môžete si kedykoľvek načítať ďalšie príspevky bez nutnosti obnovovať celú stránku. Tak ako by to na modernom webe malo fungovať.

Domovskej stránke dominujú 3 najobľúbenejšie príspevky za posledných 24 hodín. Za nimi nasledujú najnovšie príspevky.

Zmenou prešiel aj detail príspevku, ktorý ponúka hlavne možnosti nájsť podobné príspevky, ktoré by sa Vám mohli páčiť. 

Hodnotenie príspevkov

Je pre nás dôležité vedieť aké príspevky sa Vám páčia. Na základe toho vieme aký obsah od nás očakávate. Preto sme pridali možnosť hodnotiť príspevky. To, že sa Vám príspevok páči viete vyjadriť šípkou hore. Túto šípku nazývame horník. Spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá, preto máme možnosť záporného hlasu, ktorý je reprezentovaný opačnou šípkou a nesie názov dolník.

Ďalší faktor hodnotenia spočíva v počte zobrazení a počte zdieľaní. Pretože sme začali počíať počet zobrazení až od aktualizácie, staršie príspevky tiež začínaju od nuly. Počet zdieľaní získavame zo štatistík sociálnych sietí.

Čierny humor 2.0 - Hodnotenie príspevkov
Hodnotenie príspevku

Tmavé, čierne a temné príspevky

Vďaka tomu, že môžete naše príspevky hodnotiť, dokážeme zistiť, ktoré sú populárne. Tie potom kategorizujeme. 

Tmavé príspevky sú populárne za posledných 24 hodín. Čierne príspevky  si svoju popularitu držia počas 7 dní, a temné príspevky sú to najlepšie za posledných 30 dní! 

Príspevok, ktorý sa do takejto skupiny dostal má pri sebe špeciálny piktogram. Navyše je aj zobrazený v špeciálnom zozname. 

Reakcie

Okrem toho, že dokážete naše príspevky hodnotiť, môžete k nim vyjadrovať svoju reakciu. Reakcia neprispieva do hodnotenia príspevku. Preto by ste nemali uvažovať nad tým, či je reakcia kladná a záporná. Pokiaľ sa Vám príspevok zdá nechutný aj napriek tomu, že sa Vám páči je úplne v poriadku mu dať horník aj označiť ako HNUS.

Reakcie, ktoré sú pre Vás dostupné sú LOL, ROFL, SUPER, WTF HNUS. Pkiaľ viacero ľudí označí príspevok reakciou, príspevok získa patričný piktogram.

Čierny humor 2.0 - Reakcie
Reakcie

Ďalšie zmeny

Samozrejme to ani zďaľeka nie je všetko. Pretože Vás však nechceme naraz zahltiť obrovským množstvom informácii, ďalšie funkcie si predstavíme inokedy. Už ste si vyskúšali naše nové funkcie? Máte názory a pripomienky? Niečo nefunguje? Budeme radi ak nám zanecháte komentár, alebo pošlite správu.

II. Časť


Like it? Share with your friends!

3
Share via
3 points

What's Your Reaction?

LOL LOL
0
LOL
ROFL ROFL
0
ROFL
SUPER SUPER
5
SUPER
WTF WTF
0
WTF
HNUS HNUS
0
HNUS
Distro

Pekelná stráž

Zrodený z pekelných ohňov. Jeho misia je baviť ľudí, jeho príspevky sú mocné!

3 Comments

Facebook komentáre