Pád tretej ríše ako pop music

Vďaka mimoriadne dobrému výkona herca menom Bruno Ganz v hlavnej úlohe, sa film pád treťej ríše stal nositeľom mnohých paródii. Kreatívny ľudia na internete začali najnovšie remixovať do podoby známych pesničiek.


0
Share via

Popis

Film Pád tretej ríše nepatrí k najnovším, no ľudom čo neprišili včera na internet sú z neho známe minimálne niektoré úseky. Vďaka mimoriadne dobrému výkona herca menom Bruno Ganz v hlavnej úlohe (Hitler), sa stal nositeľom mnohých paródii. Najčastejší prípad je pridanie titulkov s vtipným príbehom, no niektorí youtubery zašli ešte ďalej a vytvorili z filmu remixy populárnych pesničiek. Tu vám prinášame najlepšie z nich.

PSY – Gangnam Style

Gangam style pozná akiste každý, aj keď jeho najväčšia sláva postupne pominula.

Gangnam Style“ (Kórejsky: 강남스타일) je osemnásty singel kórejského hudobníka Psy. Skladba bola vydaná v júli 2012 ako hlavný singel z jeho šiesteho štúdiového albumu Psy 6 (Six Rules), Part 1 a debutoval na 1. mieste v juhokórejskom rebríčku Gaon Chart. Dňa 21. decembra 2012 sa videoklip „Gangnam Style“ stal prvým videoklipom na portáli YouTube, ktorý dosiahol 1 miliardu zhliadnutí.[5] Koncom mája 2014 videoklip dosiahol 2 miliardy zhliadnutí.[6]

Snoop Dogg – The next episode

Skladba z roku 1999 od známeho Snoop Dogg-a o fajčení trávy. Skladba sa v čase svojej slávy umiestnovala na popredných miestach rebríčkov.

Nicky Minaj – Anaconda (Fegel-Conda)

Tentokrát niečo na novšiu nótu. Singel Anaconda sa udržal osem po sebe nasledujúcich týždňov v prvej desiatke amerického rebríčka Billboard Hot 100.

Miley Cyrus – Wrecking ball (Fegel-Ball)

Kontroverzná pesnička debutovala v Billboard Hot 100 na 50 mieste. Nasledujúci týžden po vydaní videoklipu sa však dostala na 1. miesto.

Surviror – Eye of the Tiger (Eye of the Fegel)

Skladba bola napísaná na žiadosť herca Sylvestra Stallona, ktorý nebol schopný získať povolenie pre skladbu „Another One Bites the Dust“ od skupiny Queen. Skladba bola ústrednou skladbou filmu Rocky III.

Tak ktorý z nich je najlepší? 🙂


Like it? Share with your friends!

0
Share via

What's Your Reaction?

LOL LOL
0
LOL
ROFL ROFL
0
ROFL
SUPER SUPER
0
SUPER
WTF WTF
0
WTF
HNUS HNUS
0
HNUS
Distro

Pekelná stráž

Zrodený z pekelných ohňov. Jeho misia je baviť ľudí, jeho príspevky sú mocné!

0 Comments

Facebook komentáre

Choose A Format
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format
Send this to a friend