Ciernyhumor.sk! Nová doména a dalšie novinky

Neustále pracujeme na tom, aby ste mali k nám čo najlepší prístup.Spustili sme web na jednoduchšej adrese ciernyhumor.sk. Pozrite sa na novinky mesiaca Január 2018!


0
Share via

Neustále pracujeme na tom, aby ste mali k nám čo najlepší prístup. Preto sme rozšírili našu flotilu domén a spustili web na jednoduchšej adrese ciernyhumor.sk. To však nie je jediná novinka ktorú sme Vám tento mesiac priniesli. 

Naše domény

Doteraz sme fungovali na 2 doménach ktoré isto poznáte.

Tieto domény máme radi a stále nám ostávajú. Ich problém však je v tom, že prvá z nich obsahuje pomlčku. A kedže 70% z Vás navštevuje náš web na mobile, pomlčka sa Vám píše zložitejšie. Na druhej strane naša eu doména nie je až tak známa. No teraz, sa nám podarilo získať doménu ciernyhumor.sk. Táto doména  bola od založenia nášho webu obsadená.

Oživenie webu

Síce ešte nie je koniec mesiaca ale v januári 2018 sme Vám priniesli viacero noviniek. Prvou z nich je samozrejme aktívne oživenie našej tvorby na tomto webe. Bohužiaľ hlavným dôvodom boli problémy, ktoré nás sprevádzali na našom facebooku. Okrem toho, že nám facebook zmazal stránku a boli sme nútený založiť novú nám dlhodobo robil problémy čo sa týka obsahu. Preto nastala celková zmena priorít a nabrali sme nový smer.

Vykopali sme ciernyhumor.sk z hrobu
Vykopali sme ciernyhumor.sk z hrobu

Push notifikácie

Ak chcete, môžete si nastaviť notifikácie o nových príspevkoch na našej stárnke vo  Vášom prehliadači. Stačí kliknuť na ikonu zvonček v pravom dolnom rohu.

Obľúbené príspevky

V pravom postrannom stĺpci, na mobile pod prísevkom Vám zobrazujeme 5 najpopulárnejších príspevkov za posledných 7 dní.

Accelerated mobile pages

Zapojili sme sa do myšlienky googlu, prinášať rýchlejšie mobilné stránky a spustili sme zatiaľ v testovacej prevádzke technológiu AMP. Každý náš príspevok má teraz zjednodušenú verziu. K nej sa dostanete tak, že za webovú adresu príspevku dopíšete /amp. Navyše google aktuálne tieto naše stránky indexuje a postupne Vám ich začne zobrazovať na googli ako preferované.  Keď dotiahneme posledných pár detailov, budeme automaticky presmerovávať mobilné zariadenia na AMP stránky.

Kontaktný formulár

Aj napriek tomu, že Vám stále odpovedáme na facebooku na Vaše dotazy spustili sme kontakt priamo cez našu stránku. Ak by Vám ani to nestačilo, môžete využiť náš kontaktný email info@cierny-humor.sk (prípadne info@ciernyhumor.eu alebo info@ciernyhumor.sk).

Nové kategórie

Začali sme vytvárať nové kategórie do ktorých postupne zaradujeme nový aj starý obsah. Veríme, že Vám to pomôže v orientácii na stránke.  Zároveň pracujeme na formátoch, vďaka ktorým Vám budeme môcť prinášať viac kvalitnejšieho originálneho obsahu.

 


Like it? Share with your friends!

0
Share via

What's Your Reaction?

LOL LOL
0
LOL
ROFL ROFL
0
ROFL
SUPER SUPER
0
SUPER
WTF WTF
0
WTF
HNUS HNUS
0
HNUS
Distro

Pekelná stráž

Zrodený z pekelných ohňov. Jeho misia je baviť ľudí, jeho príspevky sú mocné!

0 Comments

Facebook komentáre