Top čierny humoristi


0
Share via

Keď hovoríme o čiernom humore, ja snáď nad slnko jasnejšie že nie sme (naša stránka) jediný ľudia na planéte ktorí sa takémuto obsahu venujú. Mnoho ľudí má rôzne dôvody, prečo práve čierny humor. Poďme si predstaviť pár z nich ktorých som ja osobne fanúšikom. 

Nasledovný zoznam som napísal tak ako my prišiel na rozum. Nesnažím sa určiť ktorí z nich je najlepší pretože sa to ani poriadne nedá, keďže každý z nich má svoje špecifiká ktorými sa vyznačuje a nebolo by fér určiť niekoho ako úplne najlepšieho.

1. Jimmy Carr

Jimmy Carr je anglický stand-up humorista. Svojimy vtipmi sa často pohybuje na hrane, a viackrát od neho bolo požadované ospravedlnenie. Treba však povedať, že sa nevenuje čisto čiernemu humoru. Je však známy práve kvôli využívaniu vtipov ktoré sú na hrane, a používa ich veľmi dobre.

2. Frankie Boyle

Frankie Boyle je škótsky komik. Frankie sa venuje temnému humoru. Často sa objavuje v BBC a má nieľko vydaných DVD.

3. Ladižo

Ak by som tu mal dať iba jedného zástupcu domácej scény, dám sem jednoznačne Iva Ladižinského. Opäť to nie človek čo by sa venoval iba čiernemu humoru, no celkovo tvrdšiemu humoru a pokiaľ už použije čierny humor, použije ho veľmi dobre,

 


Like it? Share with your friends!

0
Share via

What's Your Reaction?

LOL LOL
0
LOL
ROFL ROFL
0
ROFL
SUPER SUPER
1
SUPER
WTF WTF
0
WTF
HNUS HNUS
0
HNUS
Distro

Pekelná stráž

Zrodený z pekelných ohňov. Jeho misia je baviť ľudí, jeho príspevky sú mocné!

0 Comments

Facebook komentáre