Sám doma a krvavý

Partia, ktorá si na youtube hovorí BitMassive, dala dokopy videá do ktorých pomocou špeciálnych efektov doplnili krv. Ako to dopadlo musíte posúdiť sami.


0
Share via

 

Vianoce sú za nami a snáď každý sme už videli klasiku sám doma. Rodinný film častokrát pripomína kreslené rozprávky kde postavičky predvádzajú kúsky a pády nezlúčiteľné so životom. Ako by to však vyzeralo ak by v tomto filme tiekla krv? Boli by to jatka!

Sám doma a zranený

Partia, ktorá si na youtube hovorí BitMassive, dala dokopy videá do ktorých pomocou špeciálnych efektov doplnili krv. Ako to dopadlo musíte posúdiť sami.

Lopata

Keď Vás niekto udrie lopatou po hlave, zvyčajne sa stane, že z Vás aspoň trochu krvi dostane. Zvlášť ak je úder dostatočne silný na to, aby ste stratili vedomie. 

Rúra

Keď Vás zrazí rúra a spadnete o paschodie nižšie bez následkov to isto nebude. A keď na Vás ešte tá rúra spadne Vaše šance na prežitie sú o niečo menšie. Kevin bol proste brutálne decko!

Tehly

Tehla zo strechy do hlavy? To sa len ťažko dá rozchodiť. Začínam mať pocit, že Sám doma nie je film, ktorý by som pustil deťom. 

Bomba

Kevin by sa uživil aj ako vojak či terorista! Vhodiť bombu do obchodu chce istú dávku odvahy.

Vtáky

Už na Vás zaútočili vtáky? Že nie? Budte radi! Húf vtákov je rovnako nebezpečný ako gang. Slečny čo majú radi gangbang poznajú niečo podobné.


Like it? Share with your friends!

0
Share via

What's Your Reaction?

LOL LOL
0
LOL
ROFL ROFL
0
ROFL
SUPER SUPER
0
SUPER
WTF WTF
0
WTF
HNUS HNUS
0
HNUS
Distro

Pekelná stráž

Zrodený z pekelných ohňov. Jeho misia je baviť ľudí, jeho príspevky sú mocné!

0 Comments

Facebook komentáre

Choose A Format
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format
Send this to a friend