Top príspevky – November 2019

August 2019. Druhá polovica leta. Keď si si myslel, že už si sa zotavil zo spálenia slnkom spálilo ťa znova. Skoro si sa utopil. A mnoho dalších letných zážitkov. A ako si skrátiť voľný čas medzi dvoma letnými párty? S čiernym humorom!


0
Share via

Top mesiaca

November 2019 je za nami a opäť prichádza Top mesiaca. Top Mesiaca je formát, ktorý  Vám na našom webe pravidelne prinášame. Vieme, že ak k nám prichádzate cez sociálne siete tak kliknúť kvôli jednej fotke je omnoho menej príjemné, ako sledovať príspevky priamo. Preto by sme Vám chceli každý mesiac priniesť zoznam príspevkov, ktoré mali za uplynulý mesiac najväčšiu návštevnosť – nových aj starých. Top mesiaca!

November 2019

November 2019. Jeseň končí. Tento rok ešte bez prvého snehu. Ale už sa ochladzuje a dlhé zimné večeri treba nejak tráviť. Ako? S čiernym humorom! V tomto mesiaci sme po pokračujúcich problémoch s výkonom zmenili poskytovateľa hostingu a zrýchlili naše stránky.

Znova dávame do pozornosti možnosti kontaktu na našu stránku. Ak máte pre nás návrhy a nápady neváhajte využiť náš kontaktný formulár.

Ktoré príspevky sa vám páčili najviac? Aké príspevky od nás chcete? Pozrime sa spoločne na to, ktorých 5 príspevkov bolo tento mesiac TOP!

5. Škoda NABOQ

Už je to história, čo si ľudia robili srandu s názvov Škoda modelov, ale stále Vás to baví.

4. Tak schudni

Chcieť od vedieť za každú cenu, čo si želá na Vianoce sa ti môže vypomstiť.

3. U zubára

Ak je tvoja žena u zubára môžeš si vypýtať fotku ako dôkaz. Ale len na vlastné riziko.

2. Sexuálna príručka z roku 1894

V roku 1894 bol život trochu menej otvorený ako je teraz. A tak sa nesmieme čudovať, že aj názory boli trochu cudnejšie.

1. Stretnutie so satanom

Niekto vie ako to skončí keď sa stretne so Satanom. A niekto to iba tuší. Tak ako to bude v našom prípade?


Like it? Share with your friends!

0
Share via

What's Your Reaction?

LOL LOL
0
LOL
ROFL ROFL
0
ROFL
SUPER SUPER
1
SUPER
WTF WTF
0
WTF
HNUS HNUS
0
HNUS
Distro

Pekelná stráž

Zrodený z pekelných ohňov. Jeho misia je baviť ľudí, jeho príspevky sú mocné!

0 Comments

Facebook komentáre