Top príspevky – Júl 2019

Júl 2019. Letné prázdniny boli v plnom prúde, teba zasa spálilo pri mori a so ženou si sa na dovolenke pohádal. Čo urobíš? No samozrejme, že zapneš čierny humor a napravíš si náladu!


0
Share via

Top mesiaca

Júl 2019 je za nami a opäť prichádza Top mesiaca. Top Mesiaca je formát, ktorý  Vám na našom webe pravidelne prinášame. Vieme, že ak k nám prichádzate cez sociálne siete tak kliknúť kvôli jednej fotke je omnoho menej príjemné, ako sledovať príspevky priamo. Preto by sme Vám chceli každý mesiac priniesť zoznam príspevkov, ktoré mali za uplynulý mesiac najväčšiu návštevnosť – nových aj starých. Top mesiaca!

Júl 2019

Júl 2019. Letné prázdniny boli v plnom prúde, teba zasa spálilo pri mori a so ženou si sa na dovolenke pohádal. Čo urobíš? No samozrejme, že zapneš čierny humor a napravíš si náladu!

Znova dávame do pozornosti možnosti kontaktu na našu stránku. Ak máte pre nás návrhy a nápady neváhajte využiť náš kontaktný formulár.

Ktoré príspevky sa vám páčili najviac? Aké príspevky od nás chcete? Pozrime sa spoločne na to, ktorých 5 príspevkov bolo tento mesiac TOP!

5. USA v historických knihách

USA sa v rôznych historických knihách vyskytuje rôzne. Záleží od uhla pohľadu. A Japonci mali ten najhorší možný uhol – padajúca bomba.

4. Autobus plný žien

Chcieť opichať autobus plný žien si niekto môže vyložiť rôzne. Najhoršie je vyložiť si to doslova.

3. Neskoro vytiahol

Nikdy nehovor mame, že neskoro vytiahla niečo z trúby. Lebo sa môžeš dozvedieť, že tak nejak podobne si vznikla.

2. Neškodný penis

Čo je horšie ako mať v záznamoch znásilnenie? Keď polícia uzavrie tvoje obvinenie s tým, že máš na znásilnenie neškodný penis.

1. Stretnutie so satanom

Áno. Ideme do pekla. Otázne je ako nás tam privítajú. Možno nejak takto?


Like it? Share with your friends!

0
Share via

What's Your Reaction?

LOL LOL
0
LOL
ROFL ROFL
0
ROFL
SUPER SUPER
0
SUPER
WTF WTF
0
WTF
HNUS HNUS
0
HNUS
Distro

Pekelná stráž

Zrodený z pekelných ohňov. Jeho misia je baviť ľudí, jeho príspevky sú mocné!

0 Comments

Facebook komentáre