Top príspevky – Máj 2019

Aj v tomto mesiaci sme Vám prinášali príspevky. Máj, lásky čas je za nami. Pre niekoho je to čas kedy nájde nový vzťah alebo si váži ten čo už má.


0
Share via

Top mesiaca

Máj 2019 je za nami a opäť prichádza Top mesiaca. Top Mesiaca je formát, ktorý  Vám na našom webe pravidelne prinášame. Vieme, že ak k nám prichádzate cez sociálne siete tak kliknúť kvôli jednej fotke je omnoho menej príjemné, ako sledovať príspevky priamo. Preto by sme Vám chceli každý mesiac priniesť zoznam príspevkov, ktoré mali za uplynulý mesiac najväčšiu návštevnosť – nových aj starých. Top mesiaca!

Máj 2019

Aj v tomto mesiaci sme Vám prinášali príspevky. Máj, lásky čas je za nami. Pre niekoho je to čas kedy nájde nový vzťah alebo si váži ten čo už má. Pre nás, ktorý sme škaredý ako noc to znamená, že sa na nás ľudia pozerajú s pohľadom „A ty si prečo niekoho nenájdeš?“. Vždy si myslím, že je to len rečnícka otázka, lebo ma ten človek predsa vidí no nie?

Znova dávame do pozornosti možnosti kontaktu na našu stránku. Ak máte pre nás návrhy a nápady neváhajte využiť náš kontaktný formulár.

Ktoré príspevky sa vám páčili najviac? Aké príspevky od nás chcete? Pozrime sa spoločne na to, ktorých 5 príspevkov bolo tento mesiac TOP!

5. Marika a kolesá

Marika má pri sebe kolesá (extázu) . Ale nezatknú ju za to, lebo už sedí.

Marika a kolesá

4. Nevidiaci

Niektoré ženy majú taký zadok, že aj nevidiaci sa za nimi otočí. Ako to vie? Podľa zvuku ktorý vydávajú polky?

Nevidiaci

3. My

Keď už nie je ani ty ale my môže to viesť ku komickým situáciam. Napríklad keď ošukáte tvoju sestru.

Máj 2019 - Top 3 príspevok - My

2. Análny sex

Keď povieš nie análnemu sexu a ostaneš tehotná je to ako trest. Hlavne ak si proti interupciám. Alebo si tento omyl uvedomíš až o niekoľko rokov neskôr.

Máj 2019 - Top 2 príspevok - Anál

1. Neskúsime anál?

Ak sa so ženou dohodneš na tom, že skúsite anál existuje riziko, že myslíte na iný anál. Tak preto dávaj pozor na to o čo žiadaš ženu.

Máj 2019 - Top príspevok - Neskúsime anál?

Like it? Share with your friends!

0
Share via

What's Your Reaction?

LOL LOL
3
LOL
ROFL ROFL
0
ROFL
SUPER SUPER
0
SUPER
WTF WTF
0
WTF
HNUS HNUS
0
HNUS
Distro

Pekelná stráž

Zrodený z pekelných ohňov. Jeho misia je baviť ľudí, jeho príspevky sú mocné!

0 Comments

Facebook komentáre