Top príspevky – Apríl 2019

Apríl 2019 je za nami. Tentokrát tu máme aj anketu!


0
Share via

Top mesiaca

Apríl 2019 je za nami a opäť prichádza Top mesiaca. Top Mesiaca je formát, ktorý  Vám na našom webe pravidelne prinášame. Vieme, že ak k nám prichádzate cez sociálne siete tak kliknúť kvôli jednej fotke je omnoho menej príjemné, ako sledovať príspevky priamo. Preto by sme Vám chceli každý mesiac priniesť zoznam príspevkov, ktoré mali za uplynulý mesiac najväčšiu návštevnosť – nových aj starých. Top mesiaca!

Anketa – reklamy na stránke

Využijeme túto príležitosť na menšiu anketu. Iste je každému jasné, že oproti tomu, ako sme kedysi fungovali iba na facebooku je prevádzka stránky náročnejšia. Ako na financie tak aj na čas. Momentálne máme na stránke reklamy, ktoré pokryjú prevádzku, ale nestačia na rozšírenia, ktoré robíme alebo chceme robiť. Reklamy sú navyše otravné aj pre Vás.

Existujú alternatívy. Rovnako, ako wikipedia aj my môžeme fungovať na základe vašich dobrovoľných príspevkoch. Takýto model je samozrejme riskantnejší. Ak vás zaujíma viac, jedna z možností je sieť s názvom Patreon. Podobných sietí je samozrejme viac, ale predtým než vôbec rozbehneme vlak rozhodovania sa a výberu je namieste poznať váš názor.

[Total_Soft_Poll id=“9″]

Apríl 2019

Aj v tomto mesiaci sme Vám prinášali príspevky. Samozrejme sme si neodpustili prvo-aprílový žart. Takisto sme tento mesiac mali veľkú noc, ktorá pretiekla ako voda medzi prsiami prstami slečny, ktorú si oblial.

Znova dávame do pozornosti možnosti kontaktu na našu stránku. Ak máte pre nás návrhy a nápady neváhajte využiť náš kontaktný formulár.

Ktoré príspevky sa vám páčili najviac? Aké príspevky od nás chcete? Pozrime sa spoločnene na to, ktorých 5 príspevkov bolo tento mesiac TOP!

5. Prvé rande v priebehu vekov

V histórii nájdeme mnoho príkladov na veci, ktoré sa robili nejak, ale už sa robia inak. Ako všetko aj záver prvého rande sa mení podľa potrieb a mentálnych porúch ľudstva.

Prvé rande v priebehu vekov

4. Želanie

Občas máš želanie. Ale problém nastane ak tvoje želanie už nemá význam, lebo už nemôže byť splnené.

Želanie

3. Hodina čierneho humoru

Ako by to vyzeralo, kebyže existuje na školách predmet, ktorý by vyučoval čierny humor? Takto!

Apríl 2019  - TOP 3 - Hodina čierneho humoru

2. Škótky

Páni, čo boli na návšteve v Škótku už isto zažili nemilé prekvapenie z toho, ako to tam vyzerá. Zvlášť, keď vďaka televíznemu priemyslu získali úplne inú predstavu.

Apríl 2019 - TOP 2 - Škótky

1. #5 – Vzbura

Aj napriek tomu, že reakcie na náš komix sa rôznia, opäť obsadil miesto v mesačnom rebríčku. A hneď prvé!

Apríl 2019 - Top príspevok

Like it? Share with your friends!

0
Share via

What's Your Reaction?

LOL LOL
0
LOL
ROFL ROFL
0
ROFL
SUPER SUPER
0
SUPER
WTF WTF
0
WTF
HNUS HNUS
0
HNUS
Distro

Pekelná stráž

Zrodený z pekelných ohňov. Jeho misia je baviť ľudí, jeho príspevky sú mocné!

0 Comments

Facebook komentáre

Okno s nastavením cookie
Choose A Format
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format
Send this to a friend