Veľké odhalenie – tím čierneho humoru!

Určite ste si už lámaly hlavu nad tým, kto stojí za čiernym humorom? Kto je tak morálne skazený? O čo nám ide? Rozhodli sme sa konečne výjsť s pravdou von.


3
Share via
3 points

Čierna crew

Určite ste si už lámali hlavu nad tým, kto stojí za čiernym humorom? Kto je tak morálne skazený? O čo nám ide? Rozhodli sme sa konečne výjsť s pravdou von. Dnešný dátum sa zapíše do histórie ako deň, keď čierny humor dostal tvár! A nie len jednu.

Skromné začiatky

Ako iste viete, náš web začal na facebooku. V naších začiatkoch sme boli skromná skupina ľudí, ktorá sa priebežne obmienala. Mali sme svoje plány, svoje koníčky a radi sme bavili ľudí. Tých 100, ktorých sme mali na stránke. Na reklamu sme peniaze nemali. Prišli sme o veľa kamarátov, pretože sme od nich chceli všetky lajky. Všetky.

Celé sme to založili dvaja. Nastal čas odhaliť ako v skutočnosti vyzeráme

Distro

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt hunchback of notre dame movie

Aj keď mu príroda veľa krásy nenadelila, stále má radosť z toho, keď nájde niekoho kto je na tom ešte horšie. Čierny humor je u neho príležitosť, ako si vybiť frustráciu celého dňa. Nemá problém s tým, že sú okolo neho hlučné deti, lebo tie vždy radšej s plačom ujdú. Má rád ženskú spoločnosť, čo je irelevantné pretože ženy sa mu vyhýbajú. Vraj má čudný pohľad.

Mr. Black

Ako jeho meno napovedá Mr. Black sem skutočne prišiel v reťaziach. Vlastne je v nich stále. U Distra v pivnici robí čierny humor za jedlo. Je to pre neho jediný spôsob ako komunikovať so svetom. Vo svojích príspevkoch v skutočnosti utajene prosí svet o pomoc. Ale svet jeho správy nechápe.

Pakt s diablom

101. like prišiel až po tom, čo sme uzavreli zmluvu s diablom. Vďaka tajnému spojeniu sme dokázali dosiahnuť takmer 200 000 likov. Výmenou za to boli naše duše odsúdené k večnému peklu. Doteraz máme v pekle kotle s našimi menami. A tie sú pre istotu v dalšom kotli s názvom čierny humor. A samozrejme každý kto dal like tam ide tiež.

Diabol

Za lajky sme zaplatili krutú cenu. Diabol si bol čoraz sebaistejší. Začal na nás posielať pekelné jaštery. Organizované komando moralistov. Keď sme sa vzbúrili zrušil nám stránku.

Pekelná cesta

Aj keď svoju cestu do pekla už nezvrátime, môžeme si ju aspoň užiť vo veľkom štýle. Takže očakávajte veľa dalšieho čierneho humoru!

P.S.: Ak ste to ešte stále nepochopili pozrite sa do kalendára.


Like it? Share with your friends!

3
Share via
3 points

What's Your Reaction?

LOL LOL
6
LOL
ROFL ROFL
0
ROFL
SUPER SUPER
1
SUPER
WTF WTF
0
WTF
HNUS HNUS
0
HNUS
Distro

Pekelná stráž

Zrodený z pekelných ohňov. Jeho misia je baviť ľudí, jeho príspevky sú mocné!

0 Comments

Facebook komentáre