Top príspevky – Február 2019

Pravidelné zhrnutie populárnych príspevkov.


0

Top mesiaca

Február 2019 je za nami a opäť prichádza Top mesiaca. Top Mesiaca, je formát, ktorý  Vám na našom webe pravidelne prinášame. Vieme, že ak k nám prichádzate cez sociálne siete tak kliknúť kvôli jednej fotke je omnoho menej príjemné ako sledovať príspevky priamo. Preto by sme Vám chceli každý mesiac priniesť zoznam príspevkov, ktoré mali za uplynulý mesiac najväčšiu návštevnosť – nových aj starých. Top mesiaca!

Február 2019

Aj v tomto mesiaci sme Vám prinášali príspevky. Teší nás, že nám pomáhate a nezabúdate na to, že po registrácii máte možnosť pridať príspevok. Postupne si pre Vás chystáme ďalšie noviny, ale o tých Vás budeme informovať, keď budú aktuálne. Ak máte pre nás návrhy a nápady neváhajte využiť náš kontaktný formulár.

Ktoré príspevky sa vám páčili najviac? Aké príspevky od nás chcete? Pozrime sa spoločne ne to, ktorých 5 príspevok bolo tento mesiac TOP!

5. Pyrotechnik

Pyrotechnik

Pyrotechnik, ktorého posledné slová ostanú v mysli mnohých ľudí… No dobre ale minimálne v mysli toho čo mu poradil zle áno.

4. Zlé dievča

Zlé dievča u kňaza

Opäť príspevok od vás, ktorý sa dostal medzi Top! Takže zlé dievčatá, nezabudnite na kontext, v ktorom sa opisujete. Pri kňazovi to nie je práve vhodné.

3. Židovský pedofil

Február 2019 - Top príspevok č.3 - Čo sa opýta židovský pedofil chlapca na ulici?

Minulý mesiac sa tento príspevok umiestnil na presne rovnakej pozícii. Ostatne, vtipy o židoch sú všeobecne obľúbené.

2. Nosítka


Nehody sa stávajú aj ľudom s nosítkami (a na nosítkach). A vám sa to páčí. Ako sa vraví škodoradosť je najlepšia radosť. Alebo inak – čierny humor je tragédia, ktorá sa deje niekomu inému.

1. #3 – Mumba

Február 2019 - Top príspevok - #3 mumba

Tento mesiac sme Vám stihli priniesť jednu epizódu z komixu Ako ma kúpil Váš otec. A tá sa nielenže stala Top mesiaca, ale má aj slušný rozbeh na Top Roka. Ďalšia časť série príde už čoskoro. V hlasovaní ste si zvolili, že Mumba chce Neka vykŕmiť a predať ľudožrútom.


Like it? Share with your friends!

0
Distro

Zrodený z pekelných ohňov. Jeho misia je baviť ľudí, jeho príspevky sú mocné!

0 Comments

Facebook komentáre