Top príspevky – Január 2019

Začal sa rok 2019. Január je mesiac, v ktorom si všetci dajú predsavzatia, ktoré aj tak nedodržia. Ale čo dodržíme aspoň my? Pravidelný report obľúbenosti príspevkov.


0
Share via
Január 2019 - Top príspevky

Top mesiaca

Január 2019 je za nami a prichádza Top mesiaca. Top Mesiaca, je formát, ktorý  Vám na našom webe pravidelne prinášame. Vieme, že ak k nám prichádzate cez facebook tak kliknúť kvôli jednej fotke je omnoho menej príjemné ako sledovať príspevky priamo na facebooku. Preto by sme Vám chceli každý mesiac priniesť zoznam príspevkov, ktoré mali za uplynulý mesiac najväčšiu návštevnosť – nových aj starých. Top mesiaca!

Tento report je navyše jubilejný. Je to presne rok, odkedy sme vám priniesli prvý report. Aj keď sme Vám už priniesli aj výročný rozsiahli report Top Roka. Aspoň symbolicky si pripomeňme významnosť tohto míľniku.

A tiež by sme radi poďakovali menom našej menšej, záložnej facebook stránky, ktorá pokorila hranicu 1000 like!

Január 2019

Otvárame novú kapitolu reportov. A začíname do histórie nášho webu zapisovať prvé top príspevky. Tento mesiac sme vám navyše začali prinášať nový, interaktívny seriál, ktorý pre vás kreslíme vo forme komixu – Ako ma kúpil Váš otec. Aj keď sa to možno nezdá, nakresliť to nie je úplne jednoduché z viacerých dôvodov. Výroba komixu k našej skokojnosti, zo sebou nesia mnohé výzvy. No aj tak sa nám podarilo vyrobiť pre vás 2 časti. A štatistiky nám pošepkali, že sa vám páči!

Ktoré príspevky sa vám páčili najviac?

5. Žid & Skaut

Teší nás, keď sa vtipy od Vás dostanú do rebríčka

Top  3 - Žid & Skaut

4. STK a Marika Gombitová

Vtipy o Marike ma svojím spôsobom trochu mrzia, kedže za svoju situáciu nemôže. Ale kedže nemrzia vás, Marika obsadila 4. miesto.

Top  3 - STK a Marika Gombitová

3. Židovský pedofil

Príspevok z konca novembra, ktorý zvíťazil v predošlom reporte sa aj další mesiac udržal v rebríčku, a to na tretom mieste.

Top  3 - Židovský pedofil

2. #1 – Pilot

Pilotná časť nášho nového seriálu obsadila čestné, druhé miesto.

Top 2 - #1 - Pilot

1. #2 – Piráti

Druhá časť komixu prekonala tú prvú! Navyše nesie zo sebou dve stránky, takže ak chcete vidieť obe, neváhajte otvoriť príspevok!

Top 1 - #2 - Piráti

Like it? Share with your friends!

0
Share via

What's Your Reaction?

LOL LOL
0
LOL
ROFL ROFL
0
ROFL
SUPER SUPER
0
SUPER
WTF WTF
0
WTF
HNUS HNUS
0
HNUS
Distro

Pekelná stráž

Zrodený z pekelných ohňov. Jeho misia je baviť ľudí, jeho príspevky sú mocné!

0 Comments

Facebook komentáre

Okno s nastavením cookie
Choose A Format
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format
Send this to a friend