Vianoce 2018

Druhá a tento rok posledná udalosť na našom webe sú ako inak - Vianoce.


0
Vianoce 2018 - Ocenenie

Udalosť

Druhá a tento rok posledná udalosť na našom webe sú ako inak – Vianoce.  Jednu udalosť sme Váž už priniesli, tak veríme, že nie je potrebné znova vysvetľovať o čo ide. No ak je to naozaj potrebné tak aspoň v skratke – udalosti sú špeciálne minisúťaže, v ktorých môžete získať zopár uhlíkov naviac.

Vianoce 2018

Ako ste si iste všimli, na náš web ako aj na facebook sme zavesili vianočnú výzdobu. Možno sa niekto čuduje, čo majú Vianoce spoločné s čiernym humorom. Špeciálne asi nič, ale je to pre niekoho natoľko stresujúca časť roku, že si zaslúžime odľahčiť ju ako inak s humorom. A prečo nie zrovna s čiernym?

Pravidlá

Stačí publikovať príspevok (plný čierneho humoru) s vianočnou tématikou. Pre inšpiráciu môžete prehľadať kategóriu čierne vianoce. Budeme radi ak sa príspevky od vás budú dať zaradiť práve do tejto kategórie.

Odmena

Odmenou za vianočný príspevok bude jedinečný achievement, ktorý sa nikdy nebude opakovať. A samozrejme 333 uhlíkov. 

Trvanie

Udalosť bude prebiehať od 20.12.2018 do 01.01.2019. Dôležitý je dátum pridania príspevku. To znamená, že aj ak príspevok zverejníme neskôr, odmenu stále dostanete.


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

LOL LOL
0
LOL
ROFL ROFL
0
ROFL
SUPER SUPER
0
SUPER
WTF WTF
0
WTF
HNUS HNUS
0
HNUS
Distro

Pekelná stráž

Zrodený z pekelných ohňov. Jeho misia je baviť ľudí, jeho príspevky sú mocné!

0 Comments

Facebook komentáre


Notice: Undefined index: img in /var/www/html/ciernyhumor/wp-content/plugins/ct-ultimate-gdpr/includes/views/cookie-group-popup.php on line 199
Choose A Format
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format

Send this to a friend