Top čierny humoristi


0

Keď hovoríme o čiernom humore, ja snáď nad slnko jasnejšie že nie sme (naša stránka) jediný ľudia na planéte ktorí sa takémuto obsahu venujú. Mnoho ľudí má rôzne dôvody, prečo práve čierny humor. Poďme si predstaviť pár z nich ktorých som ja osobne fanúšikom. 

Nasledovný zoznam som napísal tak ako my prišiel na rozum. Nesnažím sa určiť ktorí z nich je najlepší pretože sa to ani poriadne nedá, keďže každý z nich má svoje špecifiká ktorými sa vyznačuje a nebolo by fér určiť niekoho ako úplne najlepšieho.

1. Jimmy Carr

Jimmy Carr je anglický stand-up humorista. Svojimy vtipmi sa často pohybuje na hrane, a viackrát od neho bolo požadované ospravedlnenie. Treba však povedať, že sa nevenuje čisto čiernemu humoru. Je však známy práve kvôli využívaniu vtipov ktoré sú na hrane, a používa ich veľmi dobre.

2. Frankie Boyle

Frankie Boyle je škótsky komik. Frankie sa venuje temnému humoru. Často sa objavuje v BBC a má nieľko vydaných DVD.

3. Ladižo

Ak by som tu mal dať iba jedného zástupcu domácej scény, dám sem jednoznačne Iva Ladižinského. Opäť to nie človek čo by sa venoval iba čiernemu humoru, no celkovo tvrdšiemu humoru a pokiaľ už použije čierny humor, použije ho veľmi dobre,

 


Pǎči sa ti to? Zdieľaj s priateľmi!

0

Aká je Vaša reakcia?

LOL LOL
0
LOL
ROFL ROFL
0
ROFL
SUPER SUPER
1
SUPER
WTF WTF
0
WTF
HNUS HNUS
0
HNUS
Distro

Napichovač

Zrodený z pekelných ohňov. Jeho misia je baviť ľudí, jeho príspevky sú mocné!

0 komentárov

Facebook komentáre

Zvoľte formát
Meme
Nahrajte svoje vlastné obrázky a vytvorte jedinečné meme!
Video
Vloženia z Youtube, Vimeo alebo Vine
Obrázok
Fotka alebo GIF
Gif
Formát GIF-u

Send this to a friend