Top 5 kontroverzných reklám

Existuje kontroverzná reklama, ktorá rozdelí ľudí na tábor odporcov a priaznivcov. Predstavíme Vám Top 5!


0

Hovorí sa, že neexistuje zlá reklama. Aj keď nás reklamy mnohokrát otravujú, či už sú veselé, vtipné alebo smutné, vždy zvýšia povedomie o produkte ktorý propagujú. A je tu samozrejme aj kontroverzná reklama, ktorá rozdelí ľudí na tábor odporcov (moralistov) a priaznivcov. Tentokrát si predstavíme 5 kontroverzných reklám.

1. Ford Figo a Silio Berlusconi

Táto reklama nebola nikdy oficiálne vydaná. Avšak ako to s kontroverznými dielami býva, dostala sa na svetlo sveta. Reklama vyšla v čase, keď bývalý taliansky premiér čelil rôznym obvineniam zo sexuálnych zločinov. Ale je jasné, že Ford Figo má extra veľký kufor!

Kontroverzná reklama - Ford Figo a Silvio Berlusconi
Kontroverzná reklama – Ford Figo a Silvio Berlusconi

2. Isenbeck

Naozaj by ste čakali že toto bude reklama na pivo? Po tom, čo niekomu v (zjavne väzanskej) sprche spadne mydlo čakáte len jedno pokračovanie udalostí. A pitie piva to nie je.

3. Hyuandai bez emisií

Také auto bez emisí zachraňuje životy nie len tým, že znižuje zátaž na prostredie ale keď strčíte hadicu dnu – veľmi Vám to nepomôže. Reklama samozrejme vyvolala vlnu odporu.

4. Žiaden alkohol za volantom

Kontroverzná reklama vo forme pranku, ktorého cieľom bolo upozorniť na nebezpečenstvá alkoholu za volantom. Chvalabohu, že samotný výkon pranku nastal až použití toalety. 

5. The Undeading

Trochu dlhšia reklama, plná zombie so zaujímavým zvratom. Reklama sa odohráva v post apokalyptickom meste. Mladá, žena uteká pred zombie. Keď už to vyzerá, že sa zachráni pred jedným z nich, uvidí ako je obkľúčená. To je na jej srdce trochu veľa. A zombie ukážu to čo mnoho ľudí neovláda. Oživovanie. Ako to ale celé dopadne? 


Pǎči sa ti to? Zdieľaj s priateľmi!

0

Aká je Vaša reakcia?

LOL LOL
0
LOL
ROFL ROFL
0
ROFL
SUPER SUPER
0
SUPER
WTF WTF
0
WTF
HNUS HNUS
0
HNUS
Distro

Napichovač

Zrodený z pekelných ohňov. Jeho misia je baviť ľudí, jeho príspevky sú mocné!

0 komentárov

Facebook komentáre

Zvoľte formát
Meme
Nahrajte svoje vlastné obrázky a vytvorte jedinečné meme!
Video
Vloženia z Youtube, Vimeo alebo Vine
Obrázok
Fotka alebo GIF
Gif
Formát GIF-u

Send this to a friend